سفارش تبلیغ
صبا ویژن
سرباز حریم ولایتمصرف زعفران روی پوست چه تاثیر دارد؟

مجموعه : سلامت پوست

زعفران چه تاثیری در زیبایی پوست دارد؟ یکی از اثرهای خوب زعفران در زیبایی پوست می باشد.

زعفران یکی از گیاهان پرخاصیت در جهان است که به دلیل فواید بسیار زیادش زیبایی پوست شما را دگرگون می کند. بسیاری از افراد برای طراوت پوستشان از زعفران استفاده می کنند.

گیاهان تاثیر زیادی به روی زیبایی دارند و بارها و بارها شما از معجزات گیاهان شنیده اید و احتمالا خودتان نیز برخی از آن ها را امتحان کرده اید.

 

• اگر پوست زیر بغل شما بر اثر اصلاح زیاد سیاه شده است مقداری زعفران آب شده که خوب دم کشیده باشد را همراه با یک قاشق غذاخوری ماست پر چرب یا خامه مخلوط کنید و به روی آن قسمت از پوست خود بمالید و اجازه دهید چند ساعتی روی پوست شما بماند البته بهتر است این کار را شب انجام دهید و صبح آن قسمت ار پوست خود را بشویید. لازم بذکر می باشد که شما می توانید این کار را روی تمام قسمت هایی از پوست خود که تیره شده اند انجام دهید شما از روز دوم نتیجه را مشاهده خواهید کرد و شاهد یک معجزه خواهید بود.

 

• کاربرد دیگر زعفران در زمینه ی زیبا و جوان سازی پوست به این صورت می باشد که مقداری زعفران را با گلاب مخلوط کنید تا رنگ زعفران کاملا در بیایید و محلول رنگی شود سپس اندکی آب لیمو به این محلول اضافه کنید و هر شب این محلول را روی پوست گردن و صورت و دست های خود بمالید این محلول به دلیل فواید و خواصی که زعفران و گلاب و آب لیمو دارند باعث درخشان و روشن شدن پوست می شوند و همچنین پوست را سفت کرده و با پیری پوست مبارزه می کنند.

 

تهیه و تنظیم : مجله تالابسه شنبه 94 مرداد 20 توسط ali ahani | نظر بدهید

پاگنده ترین انسان جهان + عکس

نگاه به پاهای بزرگش نکنید.  کارل گریفیث فقط 19 سال دارد که با این پاهای منحصر بفرد برنده ی جایزه  بزرگترین  پا در بریتانیا  شناخته  شده  است. سایز کفش این جوان 63 است ... !!!

پاگنده ترین انسان جهان + عکس - www.taknaz.ir
ـ
پاگنده ترین انسان جهان + عکس - www.taknaz.ir

 
پاگنده ترین انسان جهان + عکس - www.taknaz.ir

 سه شنبه 94 مرداد 20 توسط ali ahani | نظر بدهید

بزرگ ترین کاپوچینوی جهان

بزرگ ترین کاپوچینوی جهان در فنجانی که بیش از 2 هزار لیتر گنجایش دارد در زاگرب صربستان سرو شد.این کاپوچینو در کتاب رکوردهای گینس ثبت شد.


بزرگترین کاپوچینوی دنیا (عکس) www.taknaz.ir
 
 


سه شنبه 94 مرداد 20 توسط ali ahani | نظر بدهید

درباره بازدید از مراکز نظامی عراقچی درست میگوید یا برجام؟!


بر اساس بند 78 ضمیمه اول توافق وین، آژانس می‌تواند از مکان‌های نظامی نیز بازدید کند و ایران موظف است ظرف حداکثر 24 روز این امکان را برای آژانس فراهم کند. به نظر می‌رسد اظهار نظر آقای عراقچی در خصوص عدم اجازه آژانس برای بازدید از مراکز نظامی، خلاف متن مذاکرات است.


به گزارش مشرق، در هر سه توافق ژنو، لوزان و وین تیم ایرانی و تیم آمریکایی اظهارات کاملا متناقضی در خصوص تعهدات ایران بیان کرده‌اند و در دو سال اخیر، شنیدن اظهارنظرهای متناقض درباره تعهدات ایران به امری عادی تبدیل شده است.


یکی از مواردی که طرف ایرانی و آمریکایی ادعاهای کاملا متعارضی درباره آن داشته‌اند امکان بازرسی از مراکز و تاسیسات نظامی است. مسلما یکی از خطوط قرمز اصلی نظام، صیانت از امنیت کشور و جلوگیری از جاسوسی توسط دشمنان به بهانه بازرسی‌های آژانس است و این، مسئله کوچکی نیست که بتوان در خصوص آن بی‌تفاوت بود و به سادگی از کنار آن گذشت. باید روشن شود که آیا آژانس بر اساس توافق وین می‌تواند به تاسیسات نظامی دسترسی داشته باشد یا خیر.


مقام معظم رهبری در تیرماه سال جاری و در دیدار با کارگزاران نظام به صراحت اعلام کردند: بازرسی‌های غیرمتعارف و پرس‌وجو از شخصیت‌ها را هم به هیچ‌وجه بنده موافق نیستم. بازرسی از مراکز نظامی را هم نمی‌پذیریم همچنان که قبلا هم گفتیم.


در همین راستا آقای عراقچی در گفت‌وگوی ویژه خبری از شبکه دو سیما تصریح کردند که به هیچ‌وجه آژانس حق بازرسی از تاسیسات نظامی را ندارد و بر این اساس خط قرمز نظام در زمینه حفظ امنیت کشور رعایت شده است. اما ارنست مونیز وزیر انرژی آمریکا- در جلسه استماع کنگره و در دفاع از توافق صورت گرفته- در اظهار نظری کاملا متناقض با ادعای عراقچی گفت: «آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌تواند پس از اطلاع‌رسانی 24 روزه قبلی به تمامی «سایت‌های مشکوک» ایران دسترسی داشته باشد.»


مطابق ادعای مونیز، آژانس می‌تواند به همه سایت‌های مشکوک از جمله سایت‌های نظامی دسترسی پیدا کند و به عبارت دیگر طبق ادعای ایشان آژانس حق بازرسی از اماکن نظامی را دارد.
توافق نهایی دارای یک متن اصلی و پنج ضمیمه است که از جهت ارزش و اعتبار حقوقی، متن توافق و ضمایم آن هیچ فرقی با یکدیگر ندارند. بندهای 74 تا 79 ضمیمه اول توافق، درباره دسترسی‌های آژانس است.

طبق این مواد

1- وظیفه راستی‌آزمایی در خصوص فقدان مواد و فعالیت‌های اعلام نشده یا مغایر با توافق نهایی برعهده آژانس انرژی اتمی است.

فعالیت‌های آژانس صرفا به منظور راستی‌آزمایی است و هیچ قصد سوئی ندارد.

2- در صورتی که آژانس در خصوص وجود مواد یا فعالیت‌های اعلام نشده یا مغایر با توافق نهایی در مکان‌هایی به غیر از مکان‌هایی که بر اساس ان‌پی‌تی و پروتکل الحاقی مجاز به بازدید از آنهاست نگران شود درخواست مستند خود را برای رفع نگرانی در این زمینه به ایران اعلام می‌کند.

3- مکان مورد درخواست آژانس می‌تواند هر مکانی اضافه بر مکان‌هایی باشد که بر طبق ان‌پی‌تی یا پروتکل الحاقی مجاز به بازدید از آنهاست؛ بنابراین محل مورد درخواست می‌تواند یک کارخانه از کارافتاده تولید پفک، ساختمانی متروکه در یک معدن قدیمی، ساختمانی در نهاد ریاست جمهوری یا یک کارخانه تولید اسلحه باشد. 4- ایران می‌تواند برای رفع نگرانی‌های آژانس، روش‌های جایگزینی را به جای بازدید از محل‌های مشکوک به آژانس پیشنهاد کند؛ اما در صورتی که این روش‌های جایگزین قادر به رفع نگرانی آژانس نباشد باید بر سر روشی که نگرانی آژانس را رفع کند با آژانس به توافق برسد.


طبق بند 78 در صورتی که ایران نتواند ظرف چهارده روز از درخواست اولیه آژانس بر سر روشی که می‌تواند نگرانی آژانس را برطرف کند به توافق برسد «کمیسیون مشترک» ظرف 7 روز روش‌هایی را برای رفع نگرانی آژانس با رای اجماعی  یا اکثری به ایران پیشنهاد می‌کند و ایران موظف است ظرف حداکثر 3 روز این پیشنهادها را اجرایی کند.


اعضای «کمیسیون مشترک» عبارت‌اند از آمریکا، انگلیس، فرانسه، آلمان، نماینده اتحادیه اروپا، روسیه، چین و ایران. با این ترکیب، رای‌ ایران در این کمیسیون حداکثر 3 رای خواهد بود و قاعدتا روش پیشنهادی ایران حداکثر 3 رای خواهد داشت؛ بنابراین آمریکا با همراهی متحدین سنتی خود می‌تواند بازدید از محل‌های نظامی را به عنوان تنها راهی که می‌تواند نگرانی آژانس را برطرف کند در این کمیسیون به تصویب برساند و ایران ملزم خواهد بود ظرف سه روز امکان بازدید از مکان‌های نظامی را برای آژانس فراهم کند.
پنج شنبه 94 مرداد 15 توسط ali ahani | نظر بدهید

مونیز: توافق وین بخشی از رویکرد امنیتی ما برای خاورمیانه است


یک مقام آمریکایی گفت توافق وین بخشی از یک رویکرد امنیتی بزرگتر آمریکا برای خاورمیانه است.
ارنست مونیز  وزیر انرژی آمریکا گفت: اگر من یک اسرائیلی بودم از توافق هسته‌ای با ایران حمایت می‌کردم.


روزنامه «تایمز آو اسرائیل» با انتشار این خبر گزارش داد: وزیر انرژی آمریکا ضمن تایید و حمایت از توافق وین افزود که این امر باعث تضعیف پیوندها با طرف اسرائیلی نخواهد شد.
مونیز که در یک نشست خبری توجیهی در جمع خبرنگاران صهیونیست موسوم به «انجمن خبرنگاران دیپلماتیک اسرائیلی» (IDSA)  و در دفتر خود در وزارت انرژی آمریکا سخن می‌گفت، اظهار داشت: البته نباید اشتباه کرد که این توافق ذره‌ای تغییر (در روابط) ما با دوستان و متحدان خود در منطقه همچون اسرائیل، کشورهای عضو همکاری خلیج(فارس) و برخی دیگر از کشورهای عرب منطقه، به وجود نخواهد آورد.


مونیز حصول توافق وین را موردی برای چرخش واشنگتن به سوی تهران ندانست و افزود: تا زمانی که ایران دست از حمایت از تروریسم برندارد در چارچوبی که قرار داشته است، باقی خواهد ماند.
وزیر انرژی آمریکا حمایت از حزب‌الله لبنان، تلاش برای بی‌ثباتی منطقه، حل مساله حقوق بشر در ایران و ادامه لفاظی‌ها علیه رژیم صهیونیستی را از مواردی دانست که ایران می‌بایست در آن تغییر رویه دهد.
وزیر انرژی آمریکا گفت که توافق وین بخشی از موارد بزرگتر امنیتی مدنظر واشنگتن در منطقه خاورمیانه است و افزود که توافق به مانند ابزاری برای انجام این مهم است تا بدین ترتیب یک تهدید موجود برداشته شود.پنج شنبه 94 مرداد 15 توسط ali ahani | نظر بدهید

طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز
 

  

 

 

 

 

 

 

کل بازدید : 88056
بازدید امروز :32
بازدید دیروز : 69
تعداد کل پست ها : 717

 

دانشنامه عاشورا

 

پایگاه جامع عاشورا
ابزار و قالب وبلاگ
بنارانه
دلتنگ...
عِــطـر ظــهــور
شاید سخن حق
قطره و دریا
مهدی مشکات ـ شعرونظر
لحظه های آبی( دلسروده های فضل ا... قاسمی)
بوستــــــان ادب و عرفــان قـــــــرآن
اجتماعی
سرباز ولایت
پژواک
شین مثل شعور
حجت البالغه
قطره ای ازدریا
قافیه های سرگردان
سرچشمـــه فضیـلـــت ها ؛ امـــام مهــدی علیــه السلام
حبیبی حسین
چشمـــه ســـار رحمــت
سرزمین مِه وخورشید (خورشید گام سبز)
هم رنگــــ ِ خـــیـــآل
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
بی سواد
بادصبا
آقاسیدبااجازه...
ما تا آخرایستاده ایم
شبکه ما
ابـــــــــــرار
اتمام نعمت واکمال دین یعنی شیعه بودن
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
"یا صاحب الزمان"
اهالی بصیرت
صدای پای زندگی
.:گـــــمـــــــنـامی بــــجـــــوی:.
کشاورزی درنگاه توسعه
سرباز کوثر
مشکات نور الله
مهدی یاران
چهارفصل
نقش برتر پارس
حقیقت
پاتوق دختر و پسرای ایرونی
عفاف و حجاب
 • صفحه اصلی
 • پست الکترونیک
 • آرشیو وبلاگ
 • پیام رسان
 • مطالب پیشین
  آرشیو مطالب

  ویرایش
  وصیت شهدا
  وصیت شهدا
  آمار و اطلاعات

  بازدید امروز :32
  بازدید دیروز :69
  کل بازدید :88056
  تعداد کل یاد داشت ها : 717
  آخرین بازدید : 100/2/24    ساعت : 10:57 ص
  درباره وبلاگ
  ویرایش
  لینک دوستان
  ویرایش
  آمار و اطلاعات

  بازدید امروز :32
  بازدید دیروز :69
  کل بازدید :88056
  تعداد کل یاداشته ها : 717
  100/2/24
  10:57 ص

  کد ساعت

 • کاناپه
 • مشخصات مدیروبلاگ
   
    ali ahani[2]  خبر مایه
  قالب وبلاگ
  طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز